KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767099
nr 1376 7099
Harry Musgrave
(1854-1935), Storbritannien
Oljemålning, Havsmotiv. Signerad. Olja på duk, 44x64cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm
Kondition: krackeleringar
Harry Musgrave, bildkonstnär född 1854, död 1935.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:55:45
31/1 22:51:48